Poza codzienną pracą z Pacjentami nieustannie uzupełniam i poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki i dziedzin pokrewnych. Regularnie biorę udział w szkoleniach oraz kongresach prowadzonych przez światowej klasy specjalistów oraz czytam fachową literaturę, aby dzielić się z moimi pacjentami aktualną wiedzą na temat odżywiania. Na co dzień współpracuję również z najlepszymi specjalistami, aby zapewnić moim Pacjentom najwyższy poziom usług oraz spełnić ich wygórowane oczekiwania. Wierzę, że kompleksowe, holistyczne podejście do ciała i diety przynosi najlepsze efekty i rezultaty. Poznajcie załogę niesamowitych dziewczyn, z którym pracuję na co dzień, dzięki którym moja praca jest jeszcze bardziej przyjemna, a Twoje efekty jeszcze bardziej spektakularne.

ALEKSANDRA CZARNOTA

Aleksandra Czarnota – Główny Szkoleniowiec Janssen Cosmetics & Inspira Med, Trener CIBTAC (Confederation of International Beauty Therapy & Cosmetology). Specjalizuje się w chorobach skóry oraz procesach anti-aging. Kopalnia wiedzy na temat kosmetyków oraz tajników urody. Dokładnie wie jak profesjonalnie dać o skórę z jednostkami chorobowymi (np. łuszczyca), a także podczas procesu odchudzania – dzięki temu, że w gabinecie Dietetyka Personalna łączymy swoje siły możemy zdziałać więcej! wierzymy, że efektywna dieta to nie tylko redukcja kilogramów, ale także elastyczna, piękna i jędrna skóra ciała oraz twarzy. Ola to magiczna kobieta, o niespotykanym uroku osobistym, z jednej strony drobna i delikatna, z drugiej ma w sobie ogromne zasoby siły, pewności siebie i energii.

MAGDALENA JAKIEL

Wielbicielka ekstremalnego wysiłku o niewyczerpanych pokładach energii. Wciąż rozwija się i poszukuje nowych rodzajów ćwiczeń i rozwiązań, aby uczynić trening atrakcyjnym i efektywnym. Uczestniczka wielu szkoleń, o dużej wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania. Dyplomowany i wszechstronny trener personalny. Współzałożycielka ART BODY Studio Treningu Personalnego. Poznałam ją kiedy chciałam wrócić do figury po pierwszej ciąży, jako jedyna zgodziła się ćwiczyć wraz z moją 6 miesięczną wówczas córeczką. Utalentowana trenerka personalna i wspaniały człowiek, kobieta o niesamowitej sile charakteru, wspaniała przyjaciółka. Czytaj więcej: http://artbody.pl/

GABRIELA PIASECKA - PEŁKA

W 2009 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Warszawie. Ze względu na zainteresowanie tematyką zaburzeń odżywiania w 2010 roku ukończyłam podyplomowe studia na kierunku Psychodietetyka także na Uniwersytecie SWPS. Obecnie uczestniczę w czteroletnim szkoleniu dla psychoterapeutów w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, będąc tym samym w procesie certyfikacji psychoterapeutycznej.Swoje dotychczasowe doświadczenie zbudowałam na bazie licznych staży odbytych w szpitalach klinicznych m.in. Psychiatrycznym Szpitalu Tworkowskim w Pruszkowie czy w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi oraz prowadząc od 2009 roku terapię indywidualną oraz małżeńską w Poradniach Psychologicznych. Pomagam osobom, które cierpią z powodu depresji, problemów adaptacyjnych, nerwicy, lęków, zaburzeń odżywiania, czy też z powodu niskiego poczucia własnejwartości. Swoją pracę poddaję stałej superwizji indywidualnej oraz grupowej u certyfikowanych superwizorów PTP oraz PTTPB.

MARTA SZWEDZKA

Instruktor fitness, trener personalny, szkoleniowiec, a od niedawna także instruktor Pilates. Poziom zajęć i treningów dostosowuje do stopnia wytrenowania swoich podopiecznych, dzięki czemu każdy z nich jest w stanie wykonać ćwiczenia na miarę swoich możliwości nawet, jeśli są to osoby początkujące. Prowadzi zajęcia fitness, treningi personalne oraz układa plany treningowe – w ten sposób realnie pomaga ludziom w utrzymaniu / poprawianiu stanu ich zdrowia i sprawności fizycznej. Fitness to jej pasja. Uwaga – zaraża optymizmem i dobrą energią

ANNA MIKULSKA

Stylistka, pasjonatka mody, doradca ds. wizerunku, jest jedną z pierwszych personal shopperek. Pracuje przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych oraz eventach modowych. Swoim wieloletnim doświadczeniem dzieli się z innymi podczas szkoleń prowadzonych dla firm i osób indywidualnych z zakresu kreowania wizerunku, dress code. Jako ekspert ds. wizerunku udziela wywiadów i porad dla słuchaczy programów radiowych i stacji TV.

MONIKA GLUBA - MANUALMED

Absolwentka Socjologii ze specjalizacją Socjologia Medycyny oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Obecnie Manager intensywnie rozwijającej się placówki rehabilitacyjnej – Manualmed Centrum Fizjoterapii. W pracy bardzo ceni sobie rzetelność, kompetentność i dobrą atmosferę. Razem z zespołem specjalistów z Manualmed praktykują inne, nowoczesne i indywidualne podejście do fizjoterapii oraz świadome wybory związane z ciałem i zdrowiem pokazując, że życie bez bólu jest możliwe. Propaguje zdrowy i sportowy styl życia będąc od najmłodszych lat intensywnie związana ze sportem – szczególnie siatkówką. Od ponad 10 lat prowadzi zespół damski grający w rozgrywkach Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Czytaj więcej: http://www.manualmedfizjo.pl/